domů > produkty > Filtry > Napájecí kondenzátory > SFLML5000220ZC0
SFLML5000220ZC0
SFLML5000220ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFLML5000220ZC0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SFLML5000220ZC0
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number SFLML5000220ZC0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3808 pcs Datový list SFLMC Series
Kategorie Filtry Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance -20%, +80% Velikost závitu M5x0.8
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Série SFLM hodnocení -
Paket / krabice Axial, Bushing Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Průchozí útlum - Výška (Max) -
Detailní popis 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 10A kapacitní 22pF