2SAR554PFRAT100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2SAR554PFRAT100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2SAR554PFRAT100 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | PNP DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2SAR554PFRAT100 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 402377 pcs | Datový list | 2SAR554PFRAMPT3 T100 Taping Spec |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 80V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 400mV @ 25mA, 500mA | Transistor Type | PNP |
| Dodavatel zařízení Package | MPT3 | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 500mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-243AA | Ostatní jména | 2SAR554PFRAT100TR |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence - Přechod | 340MHz |
| Detailní popis | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1.5A 340MHz 500mW Surface Mount MPT3 | DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 100mA, 3V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 1µA (ICBO) | Proud - Collector (Ic) (Max) | 1.5A |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
2SASL - Výrobci:
Apex Tool Group - Popis:
TWEEZER POINTED MEDIUM 4.50" - Na skladě: