2SB1580T100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2SB1580T100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2SB1580T100 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | TRANS PNP DARL 100V 2A SOT-89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 2SB1580T100 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | TRANS PNP DARL 100V 2A SOT-89 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 181987 pcs | Datový list | 2SB1580/1316 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 100V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 1.5V @ 1mA, 1A | Transistor Type | PNP - Darlington |
| Dodavatel zařízení Package | MPT3 | Série | - |
| Power - Max | 2W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-243AA | Ostatní jména | 2SB1580T100-ND 2SB1580T100TR |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 50MHz | Detailní popis | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 100V 2A 50MHz 2W Surface Mount MPT3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 1000 @ 1A, 2V | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 2A | Číslo základní části | 2SB1580 |