2SD1767T100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2SD1767T100R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2SD1767T100R |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | TRANS NPN 80V 0.7A SOT-89 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Part Number | 2SD1767T100R | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | TRANS NPN 80V 0.7A SOT-89 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 330935 pcs | Datový list | 2SD1767, 2SD1859 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 80V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 400mV @ 50mA, 500mA | Transistor Type | NPN |
| Dodavatel zařízení Package | MPT3 | Série | - |
| Power - Max | 2W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-243AA | Ostatní jména | 2SD1767T100R-ND 2SD1767T100RTR |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 120MHz | Detailní popis | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 700mA 120MHz 2W Surface Mount MPT3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 180 @ 100mA, 3V | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 700mA | Číslo základní části | 2SD1767 |