domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Zener - Single > BZX84C33VLFHT116
BZX84C33VLFHT116
BZX84C33VLFHT116
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BZX84C33VLFHT116 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number BZX84C33VLFHT116
Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number BZX84C33VLFHT116 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED) Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2047639 pcs Datový list SSD3M T116 Taping SpecBZX84C33VLFH
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Zener (nom) (Vz) 33V
Tolerance ±6.06% Dodavatel zařízení Package SSD3
Série Automotive, AEC-Q101 Power - Max 250mW
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatní jména BZX84C33VLFHT116CT Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT) 80 Ohms Detailní popis Zener Diode 33V 250mW ±6.06% Surface Mount SSD3
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 23V