BZX84C3V3LFHT116
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BZX84C3V3LFHT116 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BZX84C3V3LFHT116 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | BZX84C3V3LFHT116 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 2558031 pcs | Datový list | BZX84C3V3LFHSSD3M T116 Taping Spec |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 3.3V |
| Tolerance | ±6.06% | Dodavatel zařízení Package | SSD3 |
| Série | Automotive, AEC-Q101 | Power - Max | 250mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Ostatní jména | BZX84C3V3LFHT116TR | Provozní teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Impedance (Max) (ZZT) | 95 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 3.3V 250mW ±6.06% Surface Mount SSD3 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5µA @ 1V |