CDZT2R12B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CDZT2R12B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CDZT2R12B |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | DIODE ZENER 12V 100MW VMN2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CDZT2R12B | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 12V 100MW VMN2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 738695 pcs | Datový list | CDZ12B |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 12V |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | VMN2 |
| Série | - | Power - Max | 100mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | SOD-923 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 12V 100mW ±2% Surface Mount VMN2 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100nA @ 9V |