ESR03EZPF2002
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESR03EZPF2002 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESR03EZPF2002 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ESR03EZPF2002 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4471128 pcs | Datový list | ESR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | ESR |
| Režim panel | 20 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |