ESR03EZPJ912
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESR03EZPJ912 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESR03EZPJ912 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 9.1K OHM 5% 1/4W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | ESR03EZPJ912 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 9.1K OHM 5% 1/4W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4822936 pcs | Datový list | ESR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | ESR |
| Režim panel | 9.1 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |