ESR10EZPJ823
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESR10EZPJ823 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESR10EZPJ823 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 82K OHM 5% 0.4W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ESR10EZPJ823 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 82K OHM 5% 0.4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6263927 pcs | Datový list | ESR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | ESR |
| Režim panel | 82 kOhms | Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |