ESR25JZPJ155
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESR25JZPJ155 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESR25JZPJ155 |
|---|---|
| Výrobce | Rohm Semiconductor |
| Popis | RES SMD 1.5M OHM 5% 1/2W 1210 |
Product parameter
| Part Number | ESR25JZPJ155 | Výrobce | Rohm Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1.5M OHM 5% 1/2W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1138590 pcs | Datový list | ESR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.5W, 1/2W | Napětí - Rozdělení | 1210 |
| Tloušťka (Max) | ±200ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | ESR | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 1210 (3225 Metric) | Ostatní jména | RHM1.5MAXTR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks | Výrobní číslo výrobce | ESR25JZPJ155 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 1.5M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | RES SMD 1.5M OHM 5% 1/2W 1210 |