ESR25JZPJ330
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESR25JZPJ330 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESR25JZPJ330 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 33 OHM 5% 2/3W 1210 |
Product parameter
| Part Number | ESR25JZPJ330 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 33 OHM 5% 2/3W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1475421 pcs | Datový list | ESR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | ESR |
| Režim panel | 33 Ohms | Příkon (W) | 0.667W, 2/3W |