KTR18EZPJ360
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KTR18EZPJ360 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KTR18EZPJ360 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 |
Product parameter
| Part Number | KTR18EZPJ360 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4087718 pcs | Datový list | KTR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | KTR |
| Režim panel | 36 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, High Voltage | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 36 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film | Složení | Thick Film |