LTR10EVHFSR047
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LTR10EVHFSR047 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LTR10EVHFSR047 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES 0.047 OHM 1/2W 0805 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | LTR10EVHFSR047 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.047 OHM 1/2W 0805 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 487032 pcs | Datový list | LTR Low Ohmic Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) | Série | LTR |
| Režim panel | 47 mOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |