LTR10EZPJ152
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LTR10EZPJ152 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LTR10EZPJ152 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 1.5K OHM 1/4W 0805 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LTR10EZPJ152 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1.5K OHM 1/4W 0805 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4131928 pcs | Datový list | LTR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) | Série | LTR |
| Režim panel | 1.5 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |