LTR18EZPJ752
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LTR18EZPJ752 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LTR18EZPJ752 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 7.5K OHM 3/4W 1206 WIDE |
Product parameter
| Part Number | LTR18EZPJ752 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 7.5K OHM 3/4W 1206 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3821540 pcs | Datový list | LTR Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0612 (1632 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) | Série | LTR |
| Režim panel | 7.5 kOhms | Příkon (W) | 0.75W, 3/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 7.5 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |