MCR006YRTF3003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCR006YRTF3003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MCR006YRTF3003 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 300K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MCR006YRTF3003 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 300K OHM 1% 1/20W 0201 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4445 pcs | Datový list | MCR006YRTx SeriesMCR Series, General Purpose |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±250ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | Série | MCR |
| Režim panel | 300 kOhms | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |