MCR01MZPJ335
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCR01MZPJ335 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MCR01MZPJ335 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 3.3M OHM 5% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MCR01MZPJ335 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 3.3M OHM 5% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5154 pcs | Datový list | MCR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | MCR |
| Režim panel | 3.3 MOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |