MCR18ERTF84R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MCR18ERTF84R5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MCR18ERTF84R5 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | MCR18ERTF84R5 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) | Série | MCR |
| Režim panel | 84.5 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |