domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FETs, MOSFETs - Single > R5011FNX
R5011FNX
R5011FNX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit R5011FNX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number R5011FNX
Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FM
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number R5011FNX Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44314 pcs Datový list R5011FNX
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Technika MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package TO-220FM Série -
RDS On (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 5.5A, 10V Ztráta energie (Max) 50W (Tc)
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3 Full Pack
Provozní teplota 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 500V
Detailní popis N-Channel 500V 11A (Ta), 5.4A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Ta), 5.4A (Tc)