R6008FNJTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit R6008FNJTL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | R6008FNJTL |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | MOSFET N-CH 600V 8A LPTS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | R6008FNJTL | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET N-CH 600V 8A LPTS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 41664 pcs | Datový list | R6008FNJLPTS TL Taping Spec |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 4V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±30V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | LPTS | Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 950 mOhm @ 4A, 10V | Ztráta energie (Max) | 50W (Tc) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Ostatní jména | R6008FNJTLTR | Provozní teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 580pF @ 25V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 20nC @ 10V | Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 600V | Detailní popis | N-Channel 600V 8A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount LPTS |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 8A (Tc) |