RB085BM-90FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RB085BM-90FHTL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RB085BM-90FHTL |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | SCHOTTKY BARRIER DIODE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RB085BM-90FHTL | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | SCHOTTKY BARRIER DIODE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 85759 pcs | Datový list | RB085BM-90FHTO252 TL Taping Spec |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830mV @ 5A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 90V | Dodavatel zařízení Package | TO-252 |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 7.4ns | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | Ostatní jména | RB085BM-90FHTLTR |
| Provozní teplota - spojení | 150°C (Max) | Typ montáže | Surface Mount |
| Diode Type | Schottky | Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Detailní popis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 150µA @ 90V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 10A |