RTL035N03FRATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RTL035N03FRATR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RTL035N03FRATR |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | 2.5V DRIVE NCH MOSFET (AEC-Q101 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | RTL035N03FRATR | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | 2.5V DRIVE NCH MOSFET (AEC-Q101 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 320397 pcs | Datový list | RTL035N03FRATUMT6 TR Taping Spec |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 1.5V @ 1mA |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) | Dodavatel zařízení Package | TUMT6 |
| Série | Automotive, AEC-Q101 | RDS On (Max) @ Id, Vgs | 56 mOhm @ 3.5A, 4.5V |
| Ztráta energie (Max) | 1W (Ta) | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 6-SMD, Flat Leads | Ostatní jména | RTL035N03FRACT |
| Provozní teplota | 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 350pF @ 10V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 6.4nC @ 4.5V | Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 2.5V, 4.5V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 30V | Detailní popis | N-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6 |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 3.5A (Ta) |