SMLE12EC6TT86
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMLE12EC6TT86 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMLE12EC6TT86 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | LED GREEN CLEAR 0603 SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SMLE12EC6TT86 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | LED GREEN CLEAR 0603 SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 116521 pcs | Datový list | SML-E1 Series |
| Kategorie | Optoelektronika | Vlnová délka - Peak | 521nm |
| Vlnová délka - Dominantní | - | Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 3V |
| Úhel pohledu | - | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 1.60mm L x 0.80mm W | Série | EXCELED™ |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Millicandela Rating | 85mcd |
| Průhlednost objektivu | Clear | Styl Objektiv / Velikost | Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm |
| objektiv Color | Colorless | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška (Max) | 0.46mm | Funkce | - |
| Detailní popis | Green LED Indication - Discrete 3V 0603 (1608 Metric) | Aktuální - Test | 5mA |