TRR01MZPJ392
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TRR01MZPJ392 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TRR01MZPJ392 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TRR01MZPJ392 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5070230 pcs | Datový list | TRR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | TRR |
| Režim panel | 3.9 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) | Funkce | Anti-Sulfur |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 3.9 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film |