TRR18EZPJ2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TRR18EZPJ2R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TRR18EZPJ2R2 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 2.2 OHM 5% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TRR18EZPJ2R2 | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 2.2 OHM 5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1656169 pcs | Datový list | TRR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | TRR |
| Režim panel | 2.2 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Anti-Sulfur |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 2.2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film |