VDZT2R6.2B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VDZT2R6.2B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VDZT2R6.2B |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | DIODE ZENER 6.2V 100MW VMD2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | VDZT2R6.2B | Výrobce | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 6.2V 100MW VMD2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 510844 pcs | Datový list | VMD2 T2R Taping SpecVDZ6.2B |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 6.2V |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | VMD2 |
| Série | - | Power - Max | 100mW |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 2-SMD, Flat Lead |
| Ostatní jména | VDZT2R6.2BCT | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Impedance (Max) (ZZT) | 60 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 6.2V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 1µA @ 3V | Číslo základní části | VDZ6V2 |