CAB.M16.GLA.C52G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CAB.M16.GLA.C52G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CAB.M16.GLA.C52G |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CAB.M16.GLA.C52G | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2846 pcs | Datový list | P Series CatalogCAB.M16.GLA.C52G |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M16 |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) | Shell Finish | - |
| Série | 2P | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1124-1210 CABM16GLAC52G |
Orientace | B |
| Provozní teplota | -50°C ~ 150°C | Počet poloh | 16 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock |
| Detailní popis | 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 6A |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Gray | kabel Zahájení | 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) |