CAB.M19.GLA.C72R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CAB.M19.GLA.C72R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CAB.M19.GLA.C72R |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN INLINE PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CAB.M19.GLA.C72R | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN INLINE PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4328 pcs | Datový list | CAB.M19.GLA.C72R Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M19 |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) | Shell Finish | - |
| Série | 2P | Obal | Bulk |
| Orientace | B | Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Počet poloh | 19 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock |
| Detailní popis | 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Gray, Red | kabel Zahájení | 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) |