domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > CAB.M32.GLA.C72A
CAB.M32.GLA.C72A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CAB.M32.GLA.C72A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CAB.M32.GLA.C72A
Výrobce LEMO
Popis CONN INLINE PLUG
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number CAB.M32.GLA.C72A Výrobce LEMO
Popis CONN INLINE PLUG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5685 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M32
Materiál skeletu Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Série 2P Obal Bulk
Orientace B Provozní teplota -50°C ~ 150°C
Počet poloh 32 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Jmenovitá hodnota proudu 1.5A
Materiál kontaktu - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Blue, Gray kabel Zahájení 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)