domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > FGA.0B.309.CLAD42
FGA.0B.309.CLAD42
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGA.0B.309.CLAD42 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FGA.0B.309.CLAD42
Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number FGA.0B.309.CLAD42 Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4975 pcs Datový list Unipole & Multipole Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 309
Materiál skeletu Brass Shell Finish Chrome
Série 0B Obal Bulk
Orientace A Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet poloh 9 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 2A
Materiál kontaktu Brass Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Silver kabel Zahájení 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)