FGA.2B.310.CLAM42
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGA.2B.310.CLAM42 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FGA.2B.310.CLAM42 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | FGA.2B.310.CLAM42 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4392 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 310 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B | Obal | Bulk |
| Orientace | A | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Detailní popis | 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 8A |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.122" ~ 0.157" (3.10mm ~ 4.00mm) |