FGG.2B.304.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGG.2B.304.CLAD62 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FGG.2B.304.CLAD62 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | FGG.2B.304.CLAD62 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1934 pcs | Datový list | Unipole & Multipole CatalogFGG.2B.304.CLAD62 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 304 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1124-1068 FGG2B304CLAD62 |
Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C | Počet poloh | 4 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 15A |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) |