FGG.2K.306.CLAC45Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGG.2K.306.CLAC45Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FGG.2K.306.CLAC45Z |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | FGG.2K.306.CLAC45Z | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5762 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 306 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2K | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 6 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Detailní popis | 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 12A |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) |