domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > FGG.3K.310.ELCC45
FGG.3K.310.ELCC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGG.3K.310.ELCC45 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FGG.3K.310.ELCC45
Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number FGG.3K.310.ELCC45 Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4660 pcs Datový list Unipole & Multipole Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Crimp stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Materiál skeletu - Shell Finish -
Série 3K Obal Bulk
Orientace G Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Počet poloh 10 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Jmenovitá hodnota proudu 12A
Materiál kontaktu Brass Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva - kabel Zahájení 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)