FGJ.2B.308.CLLD99
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FGJ.2B.308.CLLD99 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FGJ.2B.308.CLLD99 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | FGJ.2B.308.CLLD99 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5002 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 308 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B | Obal | Bulk |
| Orientace | J | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 8 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Detailní popis | 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 10A |
| Materiál kontaktu | Bronze | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome | Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
FGJ.2B.308.CYMD72Z - Výrobci:
LEMO - Popis:
CONN PLUG 8POS INLINE SKT CRMP - Na skladě:
- Část#:
FGJ.2B.308.KLLD92Z - Výrobci:
LEMO - Popis:
CONN PLUG 8POS INLNE SKT SLD CUP - Na skladě: