domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > FHA.2B.308.CYCD99
FHA.2B.308.CYCD99
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FHA.2B.308.CYCD99 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FHA.2B.308.CYCD99
Výrobce LEMO
Popis CONN R/A PLUG
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number FHA.2B.308.CYCD99 Výrobce LEMO
Popis CONN R/A PLUG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4513 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Crimp stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Materiál skeletu Brass Shell Finish Chrome
Série 2B Obal Bulk
Orientace A Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet poloh 8 Typ montáže Free Hanging (In-Line), Right Angle
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Jmenovitá hodnota proudu 10A
Materiál kontaktu Brass Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 39.4µin (1.00µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Silver kabel Zahájení 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)