FHG.1B.310.CLAD42
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FHG.1B.310.CLAD42 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FHG.1B.310.CLAD42 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | FHG.1B.310.CLAD42 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5556 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 310 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 1B | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected | Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 2.5A | Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins | Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) | Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
FHG.1B.308.YLAD62 - Výrobci:
LEMO - Popis:
CONN PLUG 8POS ELBOW PIN SLD CUP - Na skladě: