FHG.4B.324.CLAD12Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FHG.4B.324.CLAD12Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FHG.4B.324.CLAD12Z |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | FHG.4B.324.CLAD12Z | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4835 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 324 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 4B | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 24 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 7A |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) |