domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > FNG.0B.307.CLWD56Z
FNG.0B.307.CLWD56Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FNG.0B.307.CLWD56Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number FNG.0B.307.CLWD56Z
Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number FNG.0B.307.CLWD56Z Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5523 pcs Datový list Unipole & Multipole Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení - stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Materiál skeletu Brass Shell Finish Chrome
Série 0B Obal Bulk
Orientace G Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet poloh 7 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell, Lanyard upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold Jmenovitá hodnota proudu 2.5A
Materiál kontaktu Copper Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Silver kabel Zahájení 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)