FVG.2W.314.CLAK95
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FVG.2W.314.CLAK95 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FVG.2W.314.CLAK95 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN INLINE PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FVG.2W.314.CLAK95 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN INLINE PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4696 pcs | Datový list | FVG.2W.314.CLAK95 Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 314 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2W | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -20°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 14 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Backshell, Coupling Nut | upevňovací Type | Threaded |
| Detailní popis | 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup | Jmenovitá hodnota proudu | 6.5A |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) |