domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > PAA.M1.0GL.AC52A
PAA.M1.0GL.AC52A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAA.M1.0GL.AC52A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PAA.M1.0GL.AC52A
Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PAA.M1.0GL.AC52A Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6034 pcs Datový list P Series Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Materiál skeletu Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Série 1P Obal Bulk
Orientace A Provozní teplota -50°C ~ 150°C
Počet poloh 10 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 3A
Materiál kontaktu - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Blue, Gray kabel Zahájení 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)