domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > PAC.M0.6GL.AC39R
PAC.M0.6GL.AC39R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAC.M0.6GL.AC39R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PAC.M0.6GL.AC39R
Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PAC.M0.6GL.AC39R Výrobce LEMO
Popis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5585 pcs Datový list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M06
Materiál skeletu Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Série 1P Obal Bulk
Orientace C Provozní teplota -50°C ~ 150°C
Počet poloh 6 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock
Detailní popis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 6A
Materiál kontaktu - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
Barva Gray, Red kabel Zahájení 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)