PAG.M0.4GL.AC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAG.M0.4GL.AC52Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PAG.M0.4GL.AC52Z |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PAG.M0.4GL.AC52Z | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4491 pcs | Datový list | P Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M04 |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) | Shell Finish | - |
| Série | 1P | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Počet poloh | 4 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected | Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock | Detailní popis | 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 8A | Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins | Barva | Gray |
| kabel Zahájení | 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) | Materiál zadní skořepiny, pokovování | Polysulfone (PSU) |
| Aplikace | Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
PAG.M0.4GL.AC52G - Výrobci:
LEMO - Popis:
CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP - Na skladě: