PAG.M0.4GL.CC39N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAG.M0.4GL.CC39N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PAG.M0.4GL.CC39N |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP |
Product parameter
| Part Number | PAG.M0.4GL.CC39N | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4477 pcs | Datový list | P Series, Plastic Conn Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M04 |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) | Shell Finish | - |
| Série | 1P | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Počet poloh | 4 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Detailní popis | 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 8A |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Black, Gray | kabel Zahájení | 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) |