domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > PCA.3E.312.CLLK15
PCA.3E.312.CLLK15
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCA.3E.312.CLLK15 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PCA.3E.312.CLLK15
Výrobce LEMO
Popis CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PCA.3E.312.CLLK15 Výrobce LEMO
Popis CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4927 pcs Datový list Unipole & Multipole Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 312
Materiál skeletu Brass Shell Finish Chrome
Série 3E Obal Bulk
Orientace Keyed Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Počet poloh 12 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 8A
Materiál kontaktu Brass, Bronze Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver kabel Zahájení 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm)