domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > PFG.3B.856.CLLD11Z
PFG.3B.856.CLLD11Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PFG.3B.856.CLLD11Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PFG.3B.856.CLLD11Z
Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PFG.3B.856.CLLD11Z Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4314 pcs Datový list Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 856
Materiál skeletu Brass Shell Finish Chrome
Série 3B Obal Bulk
Orientace G Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet poloh 18 (16 + 2 Coax) Typ montáže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montážní Feature Front and Rear Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce Backshell upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 18 (16 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 7A
Materiál kontaktu Bronze Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 59.0µin (1.50µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
Barva Silver kabel Zahájení 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)