PHC.1B.307.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PHC.1B.307.CLLD72 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PHC.1B.307.CLLD72 |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PHC.1B.307.CLLD72 | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5629 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 307 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 1B | Obal | Bulk |
| Orientace | C | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 7 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 7A |
| Materiál kontaktu | Bronze | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) |