PHG.2B.310.CLLD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PHG.2B.310.CLLD52Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PHG.2B.310.CLLD52Z |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PHG.2B.310.CLLD52Z | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5462 pcs | Datový list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 310 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected | Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 8A | Materiál kontaktu | Bronze |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets | Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) | Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |