PTA.M0.5GL.LC65AZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PTA.M0.5GL.LC65AZ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PTA.M0.5GL.LC65AZ |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PTA.M0.5GL.LC65AZ | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5071 pcs | Datový list | P Series, Plastic Conn Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M05 |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) | Shell Finish | - |
| Série | 1P | Obal | Bulk |
| Orientace | A | Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Počet poloh | 5 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| montážní Feature | Front and Rear Side Nut | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock |
| Detailní popis | 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 7A |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Blue, Gray | kabel Zahájení | 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) |